Mini Savaş Oyunu

Mini Clash War Z
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mini Savaş Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mini savaş oyunu oynamaya 5 kişilik bir orduyla başlıyorsunuz. Karşınızda ayrı ayrı birliklerden oluşan düşman askerleri bulunuyor. Düşman birliklerinin ön tarafında +5, +10, +20 gibi rakamlar bulunuyor. Düşman birliklerine saldırdığınızda, birliklerin önündeki sayı kadar asker sayınızda artış meydana geliyor. Örneğin ordunuz 10 askerden oluşuyor. Önünde +5 yazan düşman birliğine saldırdığınızda ordunuzdaki asker sayısı 15'e yükseliyor.

Düşman birliğinin üzerine dokunup saldırı yapmadan önce askerleriniz düşman askerlerine karşı konum alıyor. Sol alt köşedeki tabanca butonuna tıklayarak çatışmayı başlatıyorsunuz. Tüm düşman askerlerini öldürdükten sonra diğer birliğe geçiyorsunuz. Eğer düşman askerlerinin sayısı sizden fazlaysa düşmanlarınız sizin askerlerinizin hepsini öldürerek çatışmayı kaybetmenize neden oluyor. Bu şekilde düşman birliklerini teker teker yok edip karargahlarını ele geçirerek bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. 

Öldürdüğünüz her asker için puan kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesindeki tabelada ARMY kısmında ordunuzdaki asker sayısını, DEATHS kısmından öldürdüğünüz düşman askeri sayısını ve COINS kısmından da toplam puanınızı görebilirsiniz. Puanlarınızı kullanarak asker sayınızı, mermi gücünüzü ve diğer askeri metaryellerinizi geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü bir orduyla başlayarak mini savaş oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
deniz cok guzelmiş 2022-08-20 08:18:34
Yorum Yaz