Lol Bebek Giysi Giydirme Oyunu

Popsy Humanization
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Lol Bebek Giysi Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Lol bebek giysi giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 3 tane küçük kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin üzerine tıklayarak 6 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ten rengi, ruj, yanaklara sürülen fondaten rengi ve saç modeli menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki DONE butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın yan tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, gözlük, şapka, takı ve müzik aleti seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 3 kız içinde gerçekleştirerek lol bebek giysi giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
deli deli oldum dağ taşa sordum oyun güzel ama kötü yanları var.mesala kasıyor yavaş yükleniyor ve çok reklam çıkıyor bunlar düzeltirilirse daha iyi olabilir. 2024-04-21 19:10:11
eda ben çok sevdim 2022-04-26 17:26:55
elifnur çok güzel oyun 2022-04-05 16:06:25
Yorum Yaz