Kriket Oyunu

CPL Cricket Tournament
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kriket Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kriket oyunu size doğru gelen toplara vurmak için ekrana tıklayarak oynanıyor. Menü sayfasından kendinize bir sporcu ve sonraki sayfadan zorluk seviyesini seçin. Zorluk seviyelerinde 2 OVER, 5 OVER ve 10 OVER seçenekleri bulunuyor. 2 OVER seçeneğinde size 12 top atılıyor. Toplamda 23 puan toplamanız gerekiyor.  5 OVER sevyesinde size 30 top atılıyor. Toplamda 60 puan toplamanız gerekiyor. 10 OVER seçeneğinde ise size 60 top atılıyor ve toplamda 145 puan toplamanız gerekiyor. Yarı finale ulaşmak için 7 maçtan 4'ünü kazanmanız gerekiyor.

ÜSt tarafta görünen tabelada TARGET kısmındaki kadar puan toplamanız gerekiyor. Gelen toplara sopayla vurarak ekranın sağ tarafındaki rakamlara doğru atın. Topun çarptığı rakam kadar puan kazanıyorsunuz ve bu puan TARGET kısmında görünen sayıdan düşüyor. Kalan top sayısı BALLS LEFT ve kalenizde bulunan sağlam duba sayısı ise WICKETS LEFT kısmında görünüyor.

Kalenizde kırmızı dubalar bulunuyor. Rakip sporcu topla bu dubaları yere düşürmeye çalışıyor. Sizde gelen toplara sopayla vurarak dubalarınızı koruyorsunuz. Tüm dubalar devrilince yada maç sonunda hedef olarak verilen sayı kadar puan kazanamayınca maçı kaybediyorsunuz. Atılan tüm toplara vurup sayı toplayarak kriket oynayın.

Yorumlar
belinay oyun cok güzel 2022-01-05 14:43:15
Yorum Yaz