Işıltılı Makyaj Oyunu

Glam Doll Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Işıltılı Makyaj Oyunu Nasıl Oynanır ?

Işıltılı makyaj oyunu yüz bakımı yapma, makyaj yapma, elbise giydirme ve stüdyoda fotoğraf çekimi olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. Her bölümde ekranın alt tarafında kullanılacak malzemeler ve üst tarafında ise bakım yaptıracak kız bulunuyor. Sağ ve sol tarafta bulunan turuncu renkli OK butonlarına tıklayarak bir önceki ve bir sonraki bölümlere geçiş yapabilirsiniz.

İlk bölümde ekranın alt tarafındaki bakım kremlerini sırayla sürüp suyla kızın yüzünü yıkıyorsunuz. Kızın sivilcelerini temizleyip kaşlarını düzelterek bölümü tamamlıyorsunuz. Sağ üst köşedeki OK butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. 

İkinci bölümde alt taraftaki saç modeli, lens rengi, kirpik ve kaş şekli, yüze sürülen fondaten ve ruj rengi menü butonları bulunuyor. Menülerdeki seçenekler ekranın sağ tarafındaki pencerede görünüyor. Buradan istediğiniz seçeneği kızın yüzündeki çizgili alana uygulayarak kıza makyaj yapıyorsunuz. DRESSUP bölümünde ekranın alt tarafında kıyafet ve takı menü butonları bulunuyor. Sağ taraftaki pencereden istediğiniz seçeneğin üzerine tıklayarak kızı giydiriyorsunuz. Son bölümde ise sağ alt köşedeki butona tıklayıp art alanı değiştirip resim çekerek ılıştılı makyaj oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

 

Yorumlar
HİLAL ATEŞ bayldım sevdim herkez haklı 2021-11-30 14:03:27
fidan yeni yorum yapiyor selam arkadaslar ben bu oyunu cok sevdim mukemel ve harika yeni oyun 2021-11-29 13:24:21
lary very good game 2021-11-29 13:01:40
nehir çok iyi 2021-11-29 10:35:32
Yorum Yaz