Gelinlik Giydirme 2 Oyunu

Tina Wedding
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gelinlik Giydirme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gelinlik giydirme 2 oyunu 3 bölümden oluşuyor. Ekranda görünen el resmini takip ederek gelinlik giydirme oyunu oynamaya başlayın. El resminin gösterdiği makyaj malzemelerini sırasıyla kullanın.

İlk bölümde düğün için makyaj yapılacak kızın yüzünde temizlik ve bakım yapın. Özel olarak hazırlanmış nemlendirici kremlerle gelin adayının yüzündeki deriyi canlandırın. Kızın yüzündeki sivilceleri tek tek temizleyip uzamış olan kaşlarına cımbız ile şekil verin. Ekranın alt tarafındaki OK'a tıklayarak birinci bölümü tamamlayın.

İkinci bölümde ekranın sağ ve sol tarafında bulunan makyaj malzemelerine tıklayarak kıza düğün makyajı yapın. Aynı butona tekrar tekrar tıklayarak menü içindeki diğer seçenekleri kızın yüzünde görün. Bu bölümde geline kirpik ve kaş çeşidi, ruj ve göz rengi seçip göz çevresine makyaj yapın.  

Üçüncü bölümde ise kıza saç modeli, gelinlik, çiçek ve takı çeşitlerini seçiyorsunuz. Son bölümde ise nikah töreninin yapılacağı düğün alanını tasarlayarak gelinlik giydirme 2 oyunu oynamayı tamamlayın.

Yorumlar
ruqaye oyun cok guzel 2021-03-24 11:43:48
Yorum Yaz