Force Master 3D Oyunu

Force Master 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Force Master 3D Oyunu Nasıl Oynanır ?

Force master 3d oyunu oynarken fare yada parmağınızla kahramınızı koridorda sürükleyerek düşman robotla karşılaştırıyorsunuz. Koridorların arasında düşman robotları bulunuyor. Sizin robotunuzun ve düşman robotlarının üst tarafında güçleri yazıyor. Kendinizden daha az enerjiye sahip düşman robotlarını öldürdükçe onların enerjilerini alıp kendi enerji seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Sizden daha yüksek enerji seviyesine sahip düşman askeri yada canavarla dövüşürseniz yenilip yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Savaş alanı birden fazla koridordan oluşuyor. En fazla güç kazanabileceğiniz koridoru seçerek robotunuzu güçlendirmeniz gerekiyor. Bitiş noktasında bulunan dev robotu yenebilmeniz için koridorlardaki robotların gücünü iyi hesaplamanız gerekiyor. Dev robotla karşılaştığınızda ekrandaki butona hızlı hızlı tıklayıp enerjinizi toplayarak düşmana özel sihrinizi yolluyorsunuz. Dev robotu da öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz.

Öldürdüğünüz her düşman robotu için puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak SKIN bölümünden robotunuza robotunuzun kılıçını, zırhını ve özel güçlerini güçlendirebiliyorsunuz. Böylece robotunuz daha güçlendirip sonraki bölümleri daha kolay tamamlayarak force master 3d oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
gamo güzel 2022-06-12 08:28:07
Yorum Yaz