Çöp Adam Kule Savunma Oyunu

Stickman Army : The Resistance
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çöp Adam Kule Savunma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çöp adam kule savunma oyunu ile tabanca, pompalı ve taramalı tüfek, bazuka ve keskin nişancı tüfeği kullanarak kulenize saldıran düşman askerlerine ateş edip onları öldürün. Yine kulenizi savunmak için kulenin etrafına kum torbaları, mayınlar ve otomatik taramalı tüfekler yerleştiriyorsunuz.

Başlarken kulenin üst tarafında 2 tane asker bulunuyor. Bu iki asker sap ve sol taraftan gelen düşmanlara ateş ederek onları öldürüyor. Düşman askerlerinin elinde balta ve kılıçlar bulunuyor. Düşman askerleri kulenin yanına geldiğinde bu balta ve kılıçlarla kuleyi yıkıyorlar. Her bölümde belli bir sayıda düşman askeri bulunuyor. Tüm askerleri öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Üzeinde yıldız olan askerleri öldürdüğünüzde daha çok para kazanıyorsunuz. Bu paralarla bölüm geçişlerinde yeni silahlar ve kuleyi koruyucu kalkanlar satın alarak çöp adam kule savunma oyunu oynayın.

Yorumlar
umut oyunu senmi yaptın sen oyunu benden sor silah fln hepswini fullledim 2021-10-18 08:54:00
enes cok iyi 2020-02-22 06:08:16
UMUT kule savunma 2 tane asker bulunuyor.asker sap ve sol taraftan gelen düşmanlara ateş ederek onları öldürüyor. Düşman askerlerinin elinde balta ve kılıçlar bulunuyor. Düşman askerleri kulenin yanına geldiğinde bu balta ve kılıçlarla kuleyi yıkıyorlar. Her bölümde belli bir sayıda düşman askeri bulunuyor. Tüm askerleri öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Üzeinde yıldız olan askerleri öldürdüğünüzde daha çok para kazanıyorsunuz. Bu paralarla bölüm geçişlerinde yeni silahlar ve kuleyi koruyucu kalkanlar satın alarak çöp adam kule savunma oyunu oynayın. 2018-06-30 12:39:51
Yorum Yaz