Çöp Adam Futbol Oyunu

Stickman Football
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çöp Adam Futbol Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çöp adam futbol oyunu açılış sayfasındaki "1 PLAYER" seçeneğiyle tek başınıza, "2 PLAYER" seçeneğiyle de bilgisayar boyuna karşı iki kişilik maç yapıyorsunuz. Topu platformda yönlendirerek kaleye sokmaya çalışıyorsunuz. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek topa vuruyorsunuz. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürüklediğinizde ekranda sürüklediğiniz yönde bir ok işareti çiziliyor. Top ekrandaki bu ok işareti yönünde hareket ediyor. Ok işaretinin boyu ile de topa vuruş hızınızı ayarlıyorsunuz. Böylece topun kısa yada uzun mesafe gitmesini ayarlayabiliyorsunuz.

Parkur dar koridorlardan oluşuyor. Koridorlar içinde hızlanma rampaları, penguen ve kuşlar gibi hayvanlar, ağaçlar, bloklar gibi engeller ve koridorlar arasında geçiş tünelleri buşunuyor. Top hızlanma rampalarından geçince çok hızlı olarak ileriye doğru gidiyor. Hayvanlara, ağaçlara yada blok engellere çarptığında hızı azalıyor. Koridorlar arasındaki geçiş noktalarına gelince de diğer koridora geçiş yapıyor. Top parkurun sonundaki kaleye girince bölüm tamamlanıyor ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

2 kişilik çöp adam futbol oyunu oynarken rakibiniz topu sizden önce kaleye sokarsa yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bölümleri tamamladığınızda ödül olarak puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak SHOP bölümünden karakterinize kıyafet satın alabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz