Çılgın Makyaj Salonu Oyunu

Crazy Makeover Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çılgın Makyaj Salonu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çılgın makyaj salonu oyunu yüz ve tırnak bakımı olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Her bölüm aşama aşama gerçekleşiyor. Ekranda görünen beyaz renkli el işaretini takip ederek işlemleri tamamlıyorsunuz. Aşamalarda yapmanız gereken görevleri tamamladığınızda ekranın sağ üst köşesinde görünen OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapıyorsunuz.

İlk iki bölümde beyaz ve esmer tenli kızların yüzlerine bakım yapıyorsunuz. Önce kızların yüzlerinde bulunan sivilceleri ve kılları kesip temizliyorsunuz. Sonra özel ve doğal bitkilerden hazırlanmış kremleri kullanarak kızların yüzüne maske yapıyorsunuz. Bu aşamalardan sonra sırayla kızın yüzüne fondaten sürüp göz çevresini boyuyorsunuz. Kaşlarını çizip kirpiklerini takıyorsunuz. Kızın dudaklarına ruj sürüp yanaklarına da sim sürerek bölümleri tamamlıyorsunuz.

Tırnak bakımı bölümünde karşınıza ağır hasar görüp çürümeye yüz tutmuş bir el çıkıyor. Sırayla ele batmış cam parçalarını cımbızla çıkartıp sıkışmış yüzüğü penseyle kesiyorsunuz.El üzerinde çıkan çıbanı patlatıp yaraları krem sürerek tedavi ediyorsunuz.Uzamış tırnakları törpüleyip keserek şekil veriyorsunuz. Son olarak ta tırnaklara oje sürüp parmağa yüzük takarak çılgın makyaj salonu oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
melek kız yani oyun iyidi 10/7 veriyorum . 2023-06-10 09:21:19
nasılsın oyun iyiydi beğendim 2023-06-04 05:27:40
Yorum Yaz