Barbie Makyaj Yapma ve Giysi Giydirme Oyunu

Fashion Tips With Barbie
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Barbie Makyaj Yapma ve Giysi Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Barbie makyaj yapma ve giysi giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen güzel kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında RED POSSION yani kırmızı tonlar, FRESH AND MINTY yani yeşil tonlar, DELICARE ROSE gül rengi tonları ve CANDY yani tatlı tonlardan oluşan menüler bulunuyor. Kilidi açık olan menüleri sırayla seçerek 4 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sol tarafında bulunan ruj, göz makyajı, göz rengi, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sol tarafında elbise dolabı ve sağ tarafında ise güzel kız bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli ve takı seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 bölüm içinde gerçekleştirerek barbie makyaj yapma ve giysi giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
FENERLİYİZ BU OYUN ÇOK GÜZEL HERKESE TAVSİYE EDERİM 2021-02-23 15:37:17
İSİM YOH güzel oyun sevdim 2021-02-23 14:41:02
Yorum Yaz