Banka Soygunu Oyunu

Merge Gangster Heist IV
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Banka Soygunu Oyunu Nasıl Oynanır ?

Banka soygunu oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek hırsızları kontrol ediyorsunuz.

Bölümler 4 aşamadan oluşuyor. İlk aşama hırsızların plan yapmak için buluştuğu garajda geçiyor. Bu aşamada kasanızda bulunan para miktarına göre yeni hırsız satın alabiliyorsunuz. Aynı güçteki hırsızları birleştirip bir üst seviyeye çıkartıyorsunuz. Hırsızlara çelik yelek, bazuka, sniper silahı ve hızlı koşma gibi ek özellikler ekleyebiliyorsunuz.

İkinci aşamada geliştirdiğin hırsızları üzerinde HEIST yazan arabaya bindirip hırsızlık yapacağınız binaya doğru gidiyorsunuz. Üçüncü aşamada binanın ana kapısına ulaşıp kapının kilidini açmaya çalışıyorsunuz. Kapının önündeki kare çizgi dolduğunda kapı açılmış oluyor ve paraların bulunduğu bölüme geçiş yapıyorsunuz. Raflarda ve kilitli kasalarda bulunan paraları çantalara dolduruyorsunuz. Polisler binaya yaklaştığında teslim ol anonsu yapıyorlar ve bu durumda binadan çıkmak zorunda kalıyorsunuz.

Dördüncü aşamada paralarla beraber binanın dışındasınız. Karşınıza bekçi ve polislerden oluşan güvenlik görevlileri çıkıyor. Güvenlik görevlilerinin bazıları silahlı bazıları da silahsızdır. Güvenlik görevlileri peşinizden koşarak sizi yakalamaya çalışıyor. Güvenlik görevlileri silahları ve joplarıyla size saldırıyor. Sizde elinizdeki silah ve sopalarla polislerle çatışarak onlara saldırıyorsunuz. Hırsızlar ve güvenlik görevlileri arasında çıkan çatışma sonunda her iki taraftanda insanlar ölüyor. Eğer güvenlik görevlileri tüm hırsızları öldürürse yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Hırsızlar tüm güvenlik görevlilerini öldürürse arabaya doğru koşup olay yerinden uzaklaşıyorsunuz. Aynı zamanda bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanarak banka soygunu oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak hırsızların gücünü, sayısını ve kasalarda bulunan para miktarını arttırabilirsiniz.

Yorumlar
ing iyi 2024-05-07 17:54:18
isimsiz çok iyi 2023-04-25 10:11:27
Yorum Yaz