Soyguncu Bob Oyunu

Bob The Robber

Soyguncu Bob Oyunu Nasıl Oynanır ?

Soyguncu bob oyunu "A, S, D, W" ve yön tuşlarıyla oynanıyor. Duvarda kenarındaki kasaların ve tabloların içinde paralar gizlenmiştir. Bu paraları çalarak biriktirin. Biriktirdiğin bu paralarla bölüm geçişlerinde hırsızlık yapmak için ekipman ve özel elbiseler satın alabiliyorsun. 

5 defa güvenlik sistemlerine ve bekçilere yakalanma hakkınız var. Bu haklar ekranın üst tarafında yanan kırmızı lambalarla görünüyor. Yakalandıkça lambalar sırayla sönüyor.

Binaların içinde şifreli kapılar ve lazerle korunan kolidorlar bulunuyor. Duvarda bulunan evrakların üzerinde şifreler yazıyor. Bu şifreyi aklınızda tutup kapının yanına gidip şifreyi girerek soyguncu bob oyna ve kapıyı aç. Lazer sistemini kaldırmak için ise duvarda bulunan panoları açarak sistemi kapatabilirsiniz. Sarı OK'la gösterilen yere giderek görevleri tamamlayın ve çıkış kapısından çıkarak binayı terk edin. 

Yorumlar
Dilek Bune be arkadaş reklemler bitmiyo bu oyun kanalına bi daha girmem allah cezanızı versin ne yani rekleamları koymak yaaaa 2018-11-26 19:39:54
gamze kral oyundan oynarım normalde de açılmıyo kral oyun 2018-09-26 16:28:14
tatlılık kralı oyun güzel ama alarmlar olmasa dahada güzel olurdu 2018-09-20 14:22:36
Yorum Yaz