Soyguncu Bob 6 Oyunu

Bob The Robber To Go 6
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Soyguncu Bob 6 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Soyguncu bob 6 oyunu bilgisayarlarda yön tuşlarıyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ, sol ve el işareti butonlarına tıklanarak oynanıyor.

Şehirde bulunan kamu ve özel binalara girerek hırsızlık yapıyorsunuz. Dolapların arkasına saklanan paraları bir hırsız gibi torbaya doldurarak soygun yapın. Binalar güvenlik kameraları, lazer ışıklar, şifreli kapılar, bekçi ve polislerle korunmaktadır. Duvardaki panolardan lazer ışıkların enerjisini keserek kapıları etkisiz hale getir. Yine şifreli kapıları açmak için ise duvarda gizlenmiş olan şifreleri bulup kapıları açarak soyguncu bob 6 oyunu oynayın. Bina içinde yeşil oklarla gösterilen noktalara ulaşarak görevi tamamlayın. Her bölümde farklı bir binaya giriyorsunuz. Bu binaları teker teker soyup kasanızı paralarla doldurun.

Yorumlar
ECE ilk yorum benden olsun geçmem kolay oldu yalnız ilerleyen seviyelerde bekçiler var onlara dikkat edin köpeklere de dikkat edin adamlar ve polisler bayılıyor gerçi köpek de bayılıyor eğer köpeğe yakalanırsanız oyunu tekrar oynamak zorunda kalırsınız iyi şanslar 2020-05-07 11:03:49
Yorum Yaz