Yemek Servisi Oyunu

I Want Hot Pot
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yemek Servisi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yemek servisi oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek tencereyi kontrol ediyorsunuz. Parkura ilk başlarken karşınıza iki yemek tarifi seçeneği çıkıyor. Bu seçeneklerden birini seçerek parkura başlıyorsunuz. Seçtiğiniz yiyecekte kullanacağınız sebzeleri, meyveleri ve baharatları tencereye doldurarak yiyeceği hazırlıyorsunuz. Boş tencereleri toplayıp sıra halinde dizerek parkurda ilerliyorsunuz.

Hazırladığınız yiyecekleri satış noktalarından satarak para kazanıyorsunuz. Tencereleri malzemelerle doldurup ateşte ısıtarak yiyeceği pişiriyorsunuz. Son olarakta tencereleri restoranda siparişini bekleyen müşterilere dağıtarak bölümü tamamlıyorsunuz. Her bölüm sonunda ödül olarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak SHOP bölümünden yanmayan aşçı eldiveni alıyorsunuz. Her bölümde farklı bir yiyecek hazırlayarak yemek servisi oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Mobil marketlerde I Want Hot Pot adıyla da bulunan bu uygulamayla eğlenceli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
Ceylin Oyun çok güzel, bu oyuna bayıldım. Oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Gelin beraber oynayalım. Herkese iyi oyunlar, Bandırma'dan selamlar. :) 2023-03-27 11:28:27
Yorum Yaz