Yemek Şefi 2 Oyunu

Cooking Live Be A Chef And Cook
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yemek Şefi 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yemek şefi 2 oyunu ekranının üst tarafında müşteriler ve alt tarafında mutfak tezgahı bulunuyor. Mutfak tezgahının üstünde ızgara, pişirme ocağı, yumurta, salatalık, domates, marul gibi yiyecekler ve içecek makinesi bulunuyor. Müşteriler sırayla tezgahın önüne gelerek siparişlerini veriyor. Müşterilerin siparişleri yan taraflarındaki panelde görünüyor. Bu panelde müşterilerin siparişlerini bekleme süresini de takip edebilirsiniz. Bu süre içerisinde siparişleri teslim edemezseniz müşteriler restoranı terk ediyor.

Her bölümde farklı sayıda müşteriye yiyecek servisi yaparak para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki panelden, müşteri sayısını ve kazandığınız para miktarını takip edebilirsiniz. Kazandığınız paraları kullanarak mutfağınıza yeni yiyecek ve içecek çeşitleri, ızgara ve tabaklar satın alabilirsiniz.

Yemek şefi 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızla önce yumurtaların üzerine tıklayıp tavada pişiriyorsunuz. Tavanın üzerinde yumurtaların pişme seviyesi görünüyor. Yumurtalar yanmadan tabaklara koyuyorsunuz. Yanan tavaların üzerine çift tıklayarak çöpe atıyorsunuz. Müşterilerin isteklerine göre etin yanına domates veya salatalık ekleyerek servisi gerçekleştiriyorsunuz. Tüm müşterilere servis yapıp bölümü tamamladıktan sonra bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Yorumlar
kirkiz oyun çok güzel olmuş 2021-08-20 11:29:39
yağmur harika 2021-01-02 07:34:55
İsmimi sorma .com güzel oyun 2020-11-30 11:49:42
zeynep güzel bir oyun 2020-11-22 15:54:16
Yorum Yaz