Yemek Şefi Oyunu

Cooking Chef Food Fever
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Yemek Şefi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Yemek şefi oyunu ekranının üst tarafında müşteriler ve alt tarafında mutfak tezgahı bulunuyor. Mutfak tezgahı üzerinde yumurtaların pişirildiği ocak ve tavalar, altında ise farklı türlerde ekmekler bulunuyor. Sol tarafında ise içecek hazırlama makinesini görüyorsunuz. Müşteriler sırayla tezgahın önüne gelerek siparişlerini veriyor. Müşterilerin siparişleri üst taraflarındaki panelde görünüyor. Bu panelde müşterilerin siparişlerini bekleme süresini de takip edebilirsiniz. Bu süre içerisinde siparişleri teslim edemezseniz müşteriler restoranı terk ediyor ve yeni müşterilerin gelmesini bekliyorsunuz.

Her bölümde farklı sayıda müşteriye yiyecek ve içecek servisi yaparak para kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki panelden müşteri sayısını ve kazandığınız para miktarını takip edebilirsiniz.

Yemek şefi oyunu oynarken fare yada parmağınızla önce yumurtaların üzerine tıklayıp tavada pişiriyorsunuz. Tavanın üzerinde yumurtaların pişme seviyesi ve süresi görünüyor. Pişen yumurtalar yanmadan tabaklara koyuyorsunuz. Yanan yumurtaların üzerine tıklayarak çöpe atıyorsunuz. Müşterilerin isteklerine göre yumurtaların yanına ekmek ekleyerek servisi gerçekleştiriyorsunuz. Tüm müşterilere servis yapıp bölümü tamamlayın ve bir sonraki bölüme geçiş yapın.

Yorumlar
aleyna çok iyi oyun 2024-02-04 06:50:35
cansu harika 2024-02-03 15:33:46
elif çok güzel oyun 2023-12-16 09:15:03
Yorum Yaz