Vücut Yapma Oyunu

Muscle Clicker
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Vücut Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Vücut yapma oyunu ile spor salonuna gidip kas çalışması yapıyorsunuz. Ekranın üst tarafında kas geliştirme, takviye protein alma ve malzeme alma menü butonları bulunuyor.

Kas geliştirme menüsüne girip sporcu karakterinize saç modeli ve kıyafet seçiyorsunuz. Tekrar aynı menü butonuna tıklayarak spor salonuna giriş yapıyorsunuz. Gym salonunda karakterinizin kol, bacak ve karın kaslarını geliştiriyorsunuz. Karakterinitin sağ tarafında bulunan butonlara tıklayarak spor aletleri arasında geçiş yapıyorsunuz. Kol kaslarınızı geliştirmek için dambıl çalışması yapıyorsunuz. Bacak kaslarınızı geliştirmek için bisiklet sürüyorsunuz.Omuz kaslarınızı geliştirmek için barfiks çekiyorsunuz. Son olarak ta halter çalışması yaparak bel kaslarınızı geliştiriyorsunuz.

Kaslarınızı geliştirdikçe para kazanıyorsunuz. Ekrandaki LV kısmından sporcunuzun bulunduğu seviyeyi, STAMINA kısmından sporcunuzun dayanıklılığını ve MONEY kısmından da sporcunuzun kazandığı parayı görebilirsiniz. Kazandığınız parayı kullanarak takviye için protein ve spor malzemelri satın alabilirsiniz. Böylece daha ağır aletlerle kaslarınızı geliştirerek vücut yapma oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
emre oyunu bayıldım 2023-12-11 13:21:37
KOCA YUSUF DÜNYANIN EN İYİ OYUNU 2023-11-12 17:15:13
Yorum Yaz