Tatlı Kız Giydirme Oyunu

Soft Girl Aesthetic 1
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Tatlı Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tatlı kız giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen prenseslere makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler menü butonlarının yan tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızların yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OKEY butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, gözlük, şaç modeli, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek tatlı kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz