Süper Oliver World Oyunu

Super Oliver World
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Süper Oliver World Oyunu Nasıl Oynanır ?

Süper Oliver World oyunu oynarken "A, D" ve sağ - sol yön tuşlarıyla ileri geri hareket ediyorsunuz. "W" ve yukarı yön tuşuyla zıplıyorsunuz. Aşağı yön tuşuyla boruların içine giriyorsunuz. "x" veya "J" ile ateş ediyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde sağ, sol, yukarı ve ateş etme butonlarına tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz.

Kahramanımız doğada keşif yapmaya başlıyor. Gezerken karşısına çıkan canavarlar ve yaratıklara karşı savaş yapıyor. Canavar ve yaratıkların üzerinde zıplayarak onları öldürüyor.

Parkurdaki parlak tuğlaları kırarak puan veya özellikler alabilirsiniz. Kutulardan çocuğu büyütme, ateş etme ve koruyucu kalkan özellikleri çıkıyor. Bu özellikleri alarak parkurdaki canavarları ve yaratıkları daha kolay etkisiz hale getirebilirsiniz. Parkurda ilerlerken mavi borulardan içeri girip yolunuza yeraltından devam ediyorsunuz. Burada bulunan testereli ve kendi ekseni etrafında dönen çivili tuzaklara ve askerlere yakalanmadan yeraltından ilerlemeye çalışıyorsunuz. Parkurun sonundaki ışıklı alana ulaşarak bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Etkisiz hale getirdiğiniz yaratıklar ve kutulardan çıkardığınız altınlar puan kazanıyorsunuz. 2 tane can hakkınız bulunuyor. Tüm can haklarınız bittiğinde yanıyorsunuz ve en baştan süper oliver world oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Kalan can haklarınızı ve topladığınız puanları ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar
melike süper bi oyun fakat biraz daha geliştirilmeli diye düşünüyorum. 15bölüm çok az 2024-01-18 14:02:35
rüya çok güzel beyendim 2023-12-31 13:38:05
ahmet poyraz oyun çok kötü 1 inci oyunda hep ölüyosun 2023-02-10 10:16:29
efsane güzel vev acayip güel 2023-01-19 16:08:50
Yorum Yaz