Maceracı Low 2 Oyunu

Low's Adventures 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Maceracı Low 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Maceracı Low 2 oyunu bilgisayarlarda "W, A, D" tuşlarıyla, cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafındaki sağ, sol ve yukarı OK butonlarına tıklanarak oynanıyor. Her bölümde parkurda bulunan 5 tane altını alıp parkurun sonuna ulaşmanız gerekiyor. Parkurun sonundaki kupayı alarak bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. 

Parkurda çivili tuzaklar, boşluklardan oluşan uçurumlar ve mavi renkli yaratıklar bulunuyor. Bu tuzak ve yaratıklara 2 kere yakalanırsanız ölüyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlıyorsunuz. Aynı şekilde uçyurumlardan aşağı düşerseniz de yanıyorsunuz. Parkurda ilerledikçe altınları topluyorsunuz. Topladığınız altınların sayısı ekranın üst tarafında görünüyor. Parkurdaki merdivenleri kullanarak üst katlara çıkabilirsiniz. Son bölüme geldiğinizde karşınıza çıkan sarı renkli butona basarak kupanın doğmasını sağlayın. Sonrada kupayı alıp bölümü tamamlayın. Her bölümde farklı bir heyecan yaşayarak maceracı low 2 oyunu oynayın.

Yorumlar
harun zıplama mekaniği çok kötü görüntüler de çok kalitesiz farklı yerlarden toplandıkları çok belli oluyor oyun çok düz bir süre sonra sıkıyor 2022-06-19 20:17:08
ismimi napim ismim var oyun mükemmel 2021-09-06 17:57:38
Esma Oyun çok güzel 2021-09-01 15:36:27
Yorum Yaz