Süper Droid Adventure Oyunu

Super Droid Adventure
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Süper Droid Adventure Oyunu Nasıl Oynanır ?

Süper droid adventure oyunu oynarken "A, D" ve sağ - sol yön tuşlarıyla ileri geri hareket ediyorsunuz. "W" ve yukarı yön tuşuyla zıplıyorsunuz. Aşağı yön tuşuyla boruların içine giriyorsunuz. "X" veya "J" ile ateş ediyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde sağ, sol, yukarı ve ateş etme butonlarına tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz.

Kahramanımız Mısır çöllerinde piramitlerin olduğu bölgede keşif yapmaya başlıyor. Gezerken karşısına çıkan canavarlar ve yaratıklara karşı savaş yapıyor. Canavar ve yaratıkların üzerinde zıplayarak onları öldürüyor.

Parkurdaki parlak tuğlaları kırarak puan veya özellikler alabilirsiniz. Kutulardan çocuğu büyütme, ateş etme ve koruyucu kalkan özellikleri çıkıyor. Bu özellikleri alarak parkurdaki canavarları ve yaratıkları daha kolay etkisiz hale getirebilirsiniz. Parkurda ilerlerken borulardan içeri girip yolunuza yeraltından devam ediyorsunuz. Burada bulunan testereli ve kendi ekseni etrafında dönen çivili tuzaklara ve askerlere yakalanmadan yeraltından ilerlemeye çalışıyorsunuz. Parkurun sonundaki bayraklı bölgeye ulaşarak bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Etkisiz hale getirdiğiniz yaratıklar ve kutulardan çıkardığınız altınlar puan kazanıyorsunuz. 2 tane can hakkınız bulunuyor. Tüm can haklarınız bittiğinde yanıyorsunuz ve en baştan süper droid adventure oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Kalan can haklarınızı ve topladığınız puanları ekranın sol üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar
metehan ben bu oyunu biliyom 2023-11-19 10:59:58
I LOVE YOU BLACKPİNK bence oyun havva and eve ye benziyo beğendim 2023-01-24 20:05:07
Yorum Yaz