SPA Salonu Oyunu

Makeup Teen Spa Salon
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

SPA Salonu Oyunu Nasıl Oynanır ?

SPA salonu oyunu, yüz, sırt, bacak, ayak, vücut ve saç bakımı olmak üzere 6 bölümden oluşuyor. Bölümlere başlamadan önce bakım yapacağınız karakterinizi seçiyorsunuz. Kız ve erkek olmak üzere 2 farklı karakter bulunuyor.

İlk bölümde karakterinize yüz bakımı yapıyorsunuz. Ekranın sol tarafındaki bakım malzemelerini kullanarak karakterinizin yüzüne kremler sürüp cildini yumuşatıyorsunuz. Özel maske kullanıp karakterinizin yüzündeki kırışıklıkları yok ederek bölümü tamamlıyorsunuz. İkinci bölümde yüzüstü yatan karakterinizin sırtına bakım yapıyorsunuz. Önce karakterinizin sırtını sabunlu suyla yıkayıp kuruluyorsunuz. Sonra jel sürüp uzamış kılları yok ediyorsunuz. Son aşamada ise nemlendirici kremlerle karakterinizin sırtına bakım yaparak bölümü tamamlıyorsunuz. Üçüncü bölümde karakterinizin bacaklarında uzamış olan kılları kesiyorsunuz. Özel hazırlanmış kremleri sürerek bacak bakımını yapıyorsunuz.

Dördüncü bölümde karakterinizin yara olan ayaklarına bakım yapıyorsunuz. Önce ayakları sabunlu suyla yıkayıp kuruluyorsunuz. Yarabandı ile yara olan yerleri iyileştirip ayakları yıkıyorsunuz. Sonrada nemlendirici kremlerle bakım yaparak bölümü tamamlıyorsunuz. Beşinci bölümde özel hazırladığınız ağda ile karakterinizin sırt, kol, bacak ve karın bölgesindeki kılları yok ediyorsunuz. Son bölümde ise karakterinizin saçına bakım yapıp şekil vererek spa salonu oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
samira oyun mük 2024-07-07 12:52:48
Yorum Yaz