Saldırı Timi Oyunu

They Are Coming 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Saldırı Timi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Saldırı timi oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve ileri geri sürükleyerek askerlerinizi kontrol ediyorsunuz. İlk başta parkura tek askerle başlıyorsunuz. Karşınıza çıkan asker sayısı arttırma ve azaltma kapılarından geçerek ordunuzu büyütüyorsunuz. Mavi renkli kapıların üzerinde +5, +10 ve X2 gibi rakamlar yazıyor. Bu kapılardan geçtiğinizde burada yazan değer oranında asker sayınız artıyor. Kırmızı renkli kapılarda ise -5, -10 ve /2 gibi değerler yazıyor. Bu kapılardan geçtiğinizde de burada yazan değer oranında asker sayınız azalıyor.

Parkurda ilerlerken karşınıza sabit veya hareketli tuzaklar çıkıyor. Bu tuzaklar kırmızı renklidir. Tuzaklara çarpan askerleriniz ölüyor ve bu durumda da ordunuzun asker sayısı azalıyor. Parkurun değişik noktalarında düşman kuvvetleri bulunuyor. Düşman askerlerini öldürerek parkurda ilerlemeye devam ediyorsunuz.

Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını ve alt tarafındaki baremden de karşınızda bulunan düşman askeri sayısını takip edebilirsiniz. Düşman askerlerini öldürüp parkurun sonuna ulaştığınızda daha güçlü askerler çıkıyor. Bu askerleri de etkisiz hale getirerek bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz.

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak PEOPLE UP kısmından başlangıç asker sayınızı arttırıyorsunuz. SPEED UP kısmından da askerlerinizin koşma hızını ve kullandıkları silahları geliştiriyorsunuz. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü bir orduyla başlayarak saldırı timi oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz