Reyon Düzenleme Oyunu

Goods Sort Master
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Reyon Düzenleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Reyon düzenleme oyunu ekranında üzerinde yiyecek, içecek ve oyuncakların bulunduğu raflar bulunuyor. Raflardaki ürünler rastgele ve karışık şekilde dizilmiştir. Amacımız aynı tür ürünleri ayrı ayrı raflara dizmek.

Ürünleri yanyana dizmek için önce taşıyacağınız ürünün üzerine fare yada parmağınızla seçip diğer raflarda boş olan yere sürükleyip bırakıyorsunuz. Böylece dizmek istediğiniz ürünleri aynı rafa toplamaya çalışıyorsunuz. Tüm rafları dikkatlice incelediğinizde ürünleri taşımak için boş alanların bırakıldığını göreceksiniz. Akıl ve mantığınızı kullanarak aynı tür ürünlerden 3 tanesini bir rafta toplayarak dizme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Üçerli dizilen ürünler raftan yok oluyor ve yerlerine arka sıradaki ürünler geliyor. Bazı raflarda tek sıra, bazı raflarda 2 ve bazı raflarda da 3 sıra ürün vardır. En ön sıradaki 3 tane ürün yok olmadıkça arka sıradaki ürünler ön tarafa doğru gelmiyor ve seçilemiyor. Bunun için arka sıradaki ürünleri de dizmek için önce ön sıradaki ürünleri eşleştirmeniz gerekiyor.

Her bölümü tamamlamanız için kısıtlı bir süre veriliyor. Aynı zamanda da her dizme işlemi sonunda puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LV kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını, kazandığınız puan miktarını ve kalan süreyi takip edebilirsiniz. Puanlarınızı harcayarak rafların altındaki yeniden dizme ve ip ucu özelliklerini kullanabilirsiniz. Böylece reyon düzenleme oyunu oynarken bölümleri daha kısa sürede tamamlamış olursunuz.

Yorumlar
gülşah oyun çok güzel ve dinlendirici sadece çok geç açılıyor lütfen artık çare bulun 2024-05-12 16:35:18
Yorum Yaz