Raf Düzenleme Oyunu

Sort Mart
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Raf Düzenleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Raf düzenleme oyunu ekranında üzerinde farklı ürünlerin bulunduğu reyon bulunuyor. Reyondaki ürünler rastgele ve karışık şekilde dizilmiştir. Amacımız aynı tür ürünleri ayrı ayrı raflara dizmek. Her bölümde reyondaki 2 raft boş olarak bırakılmıştır.

Ürünleri yanyana dizmek için önce taşıyacağınız ürünün üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp reyonun ön tarafına alıyorsunuz. Raftan aldığınız ürünü başka bir rafa yeniden yerleştirmek için, yerleştireceğiz ürün ile rafın köşesindeki ürün aynı olmak zorundadır. Yani yerleştirme yapacağınız ürün kendisiyle aynı olan ürünün yanına konabiliyor. Farklı bir ürünün yanına ürünü yerleştiremiyorsunuz. Reyondaki aynı tür ürünler bir rafa yerleştirilebilecek ürün sayısı kadardır. Yanyana olan aynı ürünler seçilirken bir blok halinde hareket ediyor. Yani yanyana aynı olan ürünleri tek tek seçemiyorsunuz. Bir rafı aynı ürünlerle dizdiğinizde raf kitleniyor ve artık o reyondan ürün alıp koyamıyorsunuz. Tüm ürünleri ayrı ayrı raflara dizdiğinizde yine 2 tane raf boş olarak kalıyor. 

Raf düzenleme oyunu oynarken ekranın üst tarafından kalan süreyi ve STAGE kısmından kaçıncı bölümde olduğunuzu takip edebilirsiniz. KARIŞTIR butonuna tıklayarak reyondaki ürünleri yeniden rastgele dizebilirsiniz. GERİ AL butonuna tıklayarak ta bir önceki hamleye geri dönebilirsiniz. 

Yorumlar
emre oyun güzel be ya 2023-09-14 17:39:28
Yorum Yaz