Raf Düzenleme 2 Oyunu

Goods Master 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Raf Düzenleme 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Raf düzenleme 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızla ürünleri seçip sürükleyerek yer değiştiriyorsunuz. Reyonlarda ürünler yanyana 3'er tane yerleştirilmiştir. Bazı reyonlarda ürünler iki yada üç sıra olarak ta yerleştirilmiştir. Arka sıradaki ürünleri ön tarafa alıp seçili hale getirebilmek için, ön taraftaki tüm ürünleri eşleştirip yok etmeniz gerekiyor. Böylece arka sıradaki ön sıraya gelip seçilebiliyor.

Ürünleri diğer reyonlardaki boş alanlara yerleştirerek kendinize boş raflar oluşturabilirsiniz. Bir rafa aynı üründen 3 tane yerleştirdiğinizde eşleştirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz ve bu ürünler yok olarak size yeni eşleştirme yapabilmek için alanlar açılmış oluyor.

Ekranın üst tarafındaki panelden bölümü tamamlamak için yapacağınız ve yaptığınız eşleştirme sayısını, kalan süreyi ve kazandığınız yıldız sayısını takip edebilirsiniz. Raf düzenleme 2 oyunu oynarken sol alt köşedeki ip ucu butonuna tıklayarak herhangi bir üründen 3 tanesini yok ediyorsunuz. Sağ taraftaki kar tanesi butonuna tıklayarak ta zamanı belli bir süre durdurabilirsiniz. Verilen süre sonunda reyonda halen daha ürün kalırsa yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Yorumlar
ayşegülsezer bu oyun güzel bana ha 2019-03-05 21:34:10
ayşegülsezer bencedeoyun güzelde ama 13cok zor g 2019-02-18 19:53:25
Yorum Yaz