Raf Boşaltma Oyunu

Good Shelves
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Raf Boşaltma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Raf boşaltma oyunu ekranının üst tarafında ürünlerin yerleştirildiği raflar ve alt tarafında ise ürünlerin dizildiği 6 tane kutu bulunuyor. Ürünlerin üzerine fare yada parmağınızla tıkladığınızda ürünler üst taraftan yok olarak alt taraftaki dikdörtgen kutunun içine yerleşiyor. Kutunun içindeki ürünlerden herhangi üç tanesi aynı olduğunda yok oluyor ve kutuda yeni ürünlerin yerleştirilmesi için boş alan açılmış oluyor. Üst taraftaki ürünlerden seçilebilecek durumda olanları sırayla alt tarafa alarak tüm ürünleri yok ediyorsunuz.

Raflarda bulunan ürünlerden sadece en öndekiler seçilebiliyor. Öndeki ürünler alındığında bir alınan ürünün bir arkasında bulunan öne tarafa gelerek seçili oluyor. Hamlelerinizi düşünerek ve bir sonraki hamleyi de hesaba katarak yaparsanız her bölümü yanmadan bitirebilirsiniz. Alt taraftaki kutunun içine 6 tane ürünü yerleştirdiğiniz halde halen daha üst tarafta ürün kalıyorsa yanıyorsunuz.

Raf boşaltma oyunu oynarken ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından kaçıncı bölümde olduğunuzu ve kaç adet ürünü üçerli olarak eşleyebileceğinizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz