Prenseslerin Buluşma Kıyafetleri Oyunu

İnsta Girls First Date Look Tips
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenseslerin Buluşma Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenseslerin buluşma kıyafetleri oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 disney kızına makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Makyaj yapma ve giysi giydirme resimlerine tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, prising takma ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek prenseslerin buluşma kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
monster i think the game is good 2022-05-15 19:07:34
Yorum Yaz