Prenses Düğün Hazırlığı Oyunu

Cute Princess Dress Up
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Prenses Düğün Hazırlığı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prenses düğün hazırlığı oyunu SPA yüz bakımı, HAIR SALON saç modeli seçme, BATTLE gelinlik giydirme ve MAKEUP makyaj yapma olmak üzere 4 bölümden oluşuyor. Yüz bakımı bölümünde kullanacağınız malzemeler ekranın alt tarafına sırayla geliyor. Bu malzemeleri kullanarak ilk aşamada kraliçenin yüzünü sabunlu suyla yıkayıp havluyla kuruluyorsunuz. İkinci aşamada özel hazırlanmış maske ve kremler yardımıyla kraliçenin yüzündeki sivilceleri ve benekleri yok ediyorsunuz. Son aşamada ise kraliçenin kaşlarına şekil verip sol taraftaki OK butonuna tıklayarak bölümü tamamlıyorsunuz.

HAIR SALON bölümünde ilk aşamada şampuanla kraliçenin saçlarını yıkayıp fön makinesiyle kurutuyorsunuz. Tarakile saçlara şekil veriyorsunuz. İkinci aşamada sağ taraftaki pencereden bir saç modeli seçip istediğiniz renge boyuyorsunuz. Son aşamada ise kraliçeye bir taç takarak bölümü tamamlıyorsunuz.

BATTLE bölümünde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kraliçe bulunuyor. Dolaptan kraliçeye saç modeli, ayakkabı, gelinlik ve takı seçiyorsunuz. Son bölümde ise kraliçeye makyaj yapıyorsunuz. Bu bölümde kraliçeye göz rengi seçiyorsunuz, kaş çizip göz çevresine makyaj yapıyorsunuz sonra da kirpik takıp yüze fondaten sürerek prenses düğün hazırlığı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz