Pixel Gun 3D Oyunu

Pixel Gun 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pixel Gun 3D Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pixel gun 3d oyunu oynarken bilgisayarlarda "A, S, D, W" tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. SPACE boşluk bırakmayla zıplıyorsunuz. 1, 2 ve 3 ile silah değiştiriyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol alt tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi sağa sola ve ileri geri yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki kurşun butonuna tıklayarak ateş ediyorsunuz. ZIPLAMA butonuna tıklayarak havaya doğru zıplıyorsunuz. Şarjör butonuna tıklayarak ta silahınıza yeni mermiler yerleştiriyorsunuz. Sol taraftaki mermi butonuna tıklayarak ta düşmanlarınıza otomatik olarak ateş ediyorsunuz. Bu seçenek aktif iken silahınızın namlusu düşman askerinin üzerine denk geldiğinde otomatik olarak ateş ediyor.

Açılış sayfasında ZOMBIE, FUN ve RANK MODE olmak üzere 3 farklı seçenek bulunuyor. ZOMBIE MODE seçeneğinde zombilere karşı mücadele ediyorsunuz. FUN MODE seçeneğinde SNIPER keskin nişancı, KNIFE bıçak, SOLO teke tek çatışma türleri karşınıza çıkıyor. RANK MODE seçeneğinde ise SHIP gemi, SNOW WALLEY karlı vadi ve FORTRESS terk edilmiş mahalle haritaları bulunuyor. Bu seçeneklerden istediğiniz çatışma türü ve haritayı belirleyerek pixel gun 3d oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Savaş sırasında ekranın üst tarafındaki göstergeden kalan süreyi ve takımların skorlarını takip edebilirsiniz. Süre bitmeden takım olarak rakibinizden fazla adam öldürüp mücadeleyi kazanarak bölümleri tamamlayabilirsiniz. Öldüğünüz zaman haritanın farklı bir noktasından yeniden doğarak çatışmaya devam ediyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz