Pixel Gun 3D Oyunu

Pixel Gun 3D Block Shooter
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pixel Gun 3D Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pixel gun 3d oyunu oynarken bilgisayarlarda "A ve D" tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. "W" tuşuyla zıplıyorsunuz. "J" ile ateş ediyorsunuz. "K" ile bazuka ve "L" ile bomba atıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki sağ sol ok butonlarına tıklayarak karakterinizi ileri geri yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki kurşun, bomba ve bazuka butonlarına tıklayarak ateş ediyorsunuz. ZIPLAMA butonuna tıklayarak havaya doğru zıplıyorsunuz.

Açılış sayfasında BATTLE MODE ve FUN MODE olmak üzere 2 farklı seçenek bulunuyor. BATTLE MODE seçeneğinde SOLO BATTLE ile tek kişilik, TEAM BATTLE ile takım savaşı yapıyorsunuz. BLAST MODE ile de verilen sürede düşmanın bombayı kurup treni patlatmasını engelliyorsunuz.

FUN MODE seçeneğinde SPACE MODE ile takım savaşı, TEAM FLAG ile bayrak savaşı, GRENADE MODE ile bomba savaşı ve BIOCHEMICAL MODE ile de zombilere karşı savaş yapıyorsunuz. Her savaş seçeneğinde bölümü tamamlamanız için görevler veriliyor. Bu görevleri verilen kısıtlı sürede yerine getirerek pixel gun 3d oyunu oynamayı başarıyla tamamlıyorsunuz.

Ekranın üst tarafındaki göstergeden kalan süreyi ve takımların skorlarını takip edebilirsiniz. Süre bitmeden takım olarak rakibinizden fazla adam öldürüp mücadeleyi kazanarak bölümleri tamamlayabilirsiniz. Öldüğünüz zaman haritanın farklı bir noktasından yeniden doğarak çatışmaya devam ediyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak ENHANCE kısmından savaşçı askerinize yeni özellikler ekleyerek geliştiriyorsunuz. WEAPON kısmındanda silahınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz yada yeni silahlar satın alabilirsiniz.

Yorumlar
isoko mobil perfection 2024-01-31 16:07:59
Yorum Yaz