Peri Kızı Giydirme Oyunu

Tiktok Divas Fairycore
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Peri Kızı Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Peri kızı giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 masal prensesine makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prensesin resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prenseslerin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı, çanta ve kanat seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek peri kızı giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
simay iyimiş 2023-07-04 09:01:19
isim yok oyun çok iyi 2023-05-07 08:36:20
Ne bakıyon karsim Aşırı iyi! Hem karakterler hem de kıyafetler çok güzel,10/10. 2023-04-26 20:50:00
jisoo blink gerçekten oyun güzel bence oynayın hem kıyafetler diyer oyunlara göre çok hemde daha güzel 2023-02-16 12:33:10
Yorum Yaz