Okul Modası Yarışması Oyunu

School Miss Popularity
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okul Modası Yarışması Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okul modası yarışması oyunu ile 6 farklı kız arasında kıyafet giydirme müsabakası yapıyorsunuz. Öncelikle her bir kızı ayrı ayrı hazırlayıp bir tarz oluşturuyorsunuz. Sonra da kızları jüri karşısına çıkartıp ayrı ayrı değerlendiriyorsunuz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında kıyafet dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın üzerinde saç modeli, kazak, gömlek, etek, elbise, ayakkabı, çorap, takı ve çanta olmak üzere 7 farklı menü butonu bulunuyor. Yukarı aşağı oklara tıklayarak aynı menü içindeki diğer seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Ürünlerin üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak kızları giydirebilirsiniz. Sağ alt köşedeki OKEY butonuna tıklayarak bir sonraki kıza geçiş yapabilirsiniz.

Puan verme bölümlerinde ekranın sağ tarafında 5 tane yıldız ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Yıldızların üzerine tıklayarak derecelendirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Her bir kıza ayrı ayrı puan verip platforma dizerek okul modası yarışması oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
ikinci oyuncu meraba bende ilk oyuncuya katılıyorum orta bir oyun 10 üzerinden ancak 3 verebilirim begenmedim diger barbie oyunları daha güzel bu arada barbie ünlü oldu 2023-08-12 09:07:42
ilk oyuncu mereba yani ortalama oyum 10/7 kotudigil amma cok iyide digil daha iyileride var denemek isdegenler denesin 2023-07-08 15:47:29
Yorum Yaz