Mahjong Story 2 Oyunu

Mahjong Story 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mahjong Story 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mahjong story 2 oyunu oynarken birbirinin aynı olan taşların üzerine peş peşe fare yada parmağınızla tıklayarak eşleştirme işlemi yapıp yok olmalarını sağlıyorsunuz. Yok olan taşların yeri boş kalıyor.

Taşları eşleşebilmesi için bir kenarlarının boşta olması gerekiyor. Önce eşleşebilecek taşların üzerine bir kere tıklayıp seçili konuma getirin. Aynı taştan birden fazla sayıda bulunuyor. Seçili olan taş ile aynı resim ve rakama sahip diğer bir taşın da üstüne tıklayarak seçili konuma getiriyorsunuz. Her iki taş seçili konuma gelir gelmez yok oluyor ve yerleri boş kalıyor. Bu şekilde tüm taşları birbirleriyle eşleştirip ekranı temizleyerek mahjong story 2 oyunu oynayın. 

Her bölümde bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçebilmek için farklı görevler veriliyor. Yapmanız gereken görevler bölüm başlangıcında gösteriliyor. Bazı bölümlerde taşların arasına sıkışmış hayvanları kurtarıyorsunuz. Bazı bölümlerde de altın blokları açığa çıkartarak bölümü tamamlıyorsunuz. Ekranın sağ tarafındaki EL FENERİ butonuna tıklayarak sadece eşleşebilen taşları görebiliyorsunuz. FÜZE butonuna tıklayarak ta ekranda otomatik olarak eşleştirme işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Tüm eşleştirme işlemleri gerçekleştiğinde ise yeniden dizme butonuna tıklayarak taşları yeniden dağıtıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz