Küp Patlatma 2 Oyunu

Toy Match
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Küp Patlatma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Küp patlatma 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızla herhangi bir kareyi seçip sağa sola yada yukarı aşağı sürükleyerek birleştirme işlemi gerçekleştiriyorsunuz. Aynı renk karelerden en az 3 tanesi yan yana yada üst üste denk geldiğinde yok oluyor. Yok olan karelerin yerlerine üst taraftan yeni renkler diziliyor. Her yok etme sonucunda puan kazanıyorsunuz. yan yana yada üst üste en az 2 tane bulunan aynı karelerin üzerine tıklayarak yok olmalarını sağlıyorsunuz. Yok olan karelerin yerine yukarda bulunanlar geliyor. 

Uygulama bölümlerden oluşuyor. Her bölüme başlarken MISSION kısmında görevler veriliyor. Bu görevler farklı renklerde kareleri yok etme, kilitli kareleri serbest bırakma ve bazı karakterleri en alt satıra getirip aşağıya düşürme olabiliyor. Verilen görevleri tamamlayınca bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Verilen görevleri tamamlamanız için kısıtlı sayıda hamle sayısı veriliyor. Bölümler ilerledikçe yok etmeniz gereken kare sayısı ve çeşidi artıyor. Bunun için her hamlenizde mutlaka görev olarak verilen karelerden birini yok etmeye çalışarak küp patlatma 2 oyunu oynamaya devam edin. Ekranın üst tarafında bölüm sayısı, kalan hamle sayısı ve hedef olarak verilen yok etme sayısı görünüyor.

Ekranın alt tarafındaki çekiç, kare değiştirme gibi özellikleri kullanarak görevleri daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aynı anda çok fazla yok etme işlemi gerçekleştirdiğinizde bomba, komple satır yada sütun yok etme işlemi gerçekleşitrebileceğiniz özellikler de çıkıyor. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz