Küp Patlatma 2 Oyunu

Pop Blocks
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Küp Patlatma 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Küp patlatma 2 oyunu oynarken yan yana yada üst üste en az 2 tane bulunan aynı karelerin üzerine tıklayarak yok olmalarını sağlıyorsunuz. Yok olan karelerin yerine yukarda bulunanlar geliyor. 

Uygulama bölümlerden oluşuyor. Her bölümde belli sayıda kare yok etmeniz gerekiyor. Verilen hedef sayısına ulaşınca bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Verilen görevleri tamamlamanız için kısıtlı sayıda hamle sayısı veriliyor. Bölümler ilerledikçe yok etmeniz gereken kare sayısı ve çeşidi artıyor. Bunun için her hamlenizde mutlaka görev olarak verilen karelerden birini yok etmeye çalışarak küp patlatma 2 oyunu oynamaya devam edin. Ekranın üst tarafında bölüm sayısı, kalan hamle sayısı ve hedef olarak verilen yok etme sayısı görünüyor.

Ekranın alt tarafındaki çekiç, kare değiştirme gibi özellikleri kullanarak görevleri daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aynı anda çok fazla yok etme işlemi gerçekleştirdiğinizde bomba, komple satır yada sütun yok etme işlemi gerçekleşitrebileceğiniz özellikler de çıkıyor. 

 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz