Küp Patlatma Oyunu

Collapse Blast
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Küp Patlatma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Küp patlatma oyunu bilgisayarda fareyle ve cep telefonlarıyla mobil tabletlerde ekranda bulunan karelerin üzerine tıklayarak oynanıyor. 60 saniye içerisinde en fazla sayıda kareyi yok ederek küp patlatma oyunu oynayın ve puan toplayın. Her gerçekleştirdiğiniz patlatma işlemi için puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ve kalan süreniz ekranın üst tarafında görünüyor.

Alt tarafta bulunan TAP HERE kısmına tıklayarak karelerin oyun alanına yüklenmesini hızlandırabilirsiniz. Oyun alanını belli bir seviyeye kadar hızlı bir şekilde yükleyip sonra patlatma işlemine geçebilirsiniz. Bu şekilde daha hızlı ve seri hamleler gerçekleştirerek daha yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Aynı renkli kareden en az 3 tanesini yan yana yada alt alta getirerek üstüne tıklayın ve yok edin. Tek hamlede ne kadar fazla sayıda kareyi yok ederseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Ekranda bazen farklı renklerde bombalar çıkıyor. Bombanın üzerine tıkladığınızda kendisiyle aynı renkte olan tüm kutuları yok ediyor. Yatay yada dikey okların bulunduğu kutuların üzerine tıkladığınızda ise kendisiyle aynı satır yada aynı sütündaki kutuları yok ediyor.

Süre bitene kadar ekrandaki tüm kutularda bulunan kareleri yok etmeniz gerekiyor. Süre bittiğinde boş olan her kutu için ekstra puan kazanıyorsunuz.

Yorumlar
murat bende bir deneme yapacam bende ilk defa oynayacam 2020-06-17 06:56:14
beyza ya bu güzel oynu oynamayan varmı 2016-08-10 00:41:02
Yorum Yaz