Kristoff Sakal Traşı Oyunu

Kristoff Icy Beard Makeover
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kristoff Sakal Traşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kristoff sakal traşı oyunu BEARD STYLING ve BEARD REMOVAL olmak üzere iki bölümden oluşuyor. İlk seçenekte yüzde bulunan sakallara şekil veriyorsunuz. İkinci seçenekte ise sakalları tamamen keserek prensin yüzüne sakalsız bir imaj veriyorsunuz. 

Ekranın sol tarafında bulunan kuaför malzemelerini sırayla kullanarak kristoff sakal traşı oyunu oynayın. Malzemeleri kullanma sırası ekranda görünen OK ile size gösteriliyor. Önce sakalları suyla yıkayarak yumuşatın. Sonra kolay kesilmesi için tarakla tarayın. Traş makinesi ve makası kullanarak sakalları kesin. Sonra da yeniden suyla yıkayıp havluyla kurulama işlemi yapın.

Prensin yüzüne imaj verme işlemini gerçekleştirdikten sonra yeni prens kıyafetleri seçin. Ekranın sol alt köşesinde bulunan NEXT butonuna tıklayarak giyim bölümüne geçin. Bu bölümde prense saç modeli, üzerinde desenler ve armalar olan bir ceket ve altınada cekete uyumlu bir pantolon seçiyorsunuz. Sonra seçtiğiniz elbiseye uygun madalya ve fular beğenerek oyun oynama işlemini tamamlayın. 

Yorumlar
zula çok güzel 2020-04-03 11:39:22
Yorum Yaz