Komando Saldırısı Oyunu

Infantry Attack Battle 3D Fps
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Komando Saldırısı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Komando saldırısı oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak hareket ediyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş edip sağ tuşuna tıklayarak ta silahın dürbün özelliğini açıyorsunuz. "SHIFT" ile hızlı koşuyorsunuz. "SPACE" boşluk bırakma tuşuna tıklayarak zıplıyorsunuz. "Q ve E" tuşlarıyla kafanızı sağa sola çevirerek düşman askerlerini gözetliyorsunuz. "CTRL" ile çömeliyorsunuz. "X" ile de yere yatıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek askerinizi yönlendiriyorsunuz. Kursun butonuna tıklayarak ateş edip HEDEF butonuna tıklayarak ta silahın dürbününü açıyorsunuz.

Ekranın sağ üst köşesindeki radarda düşman askerlerinin konumları görünüyor. HEALTH bareminden askerinizin kalan gücünü, ENEMIES kısmından öldürdüğünüz düşman askeri sayısını ve AMMO kısmında da kalan cephanenizi takip edebilirsiniz. Düşman bölgesine sızıp tüm askerleri öldürdükten sonra laptobu bulup verilen görevi tamamlayarak bölümü bitiriyorsunuz. Toplam 8 farklı bölüm bulunuyor. Her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak yeni ve daha güçlü silahlar satın alabiliyorsunuz. 

Yorumlar
sadece uyumak istiyurum ONCELIKLE BURDAN TURKIYEYE SELAMLAR OYUNA GELICE COX GUZEL BIR OYUN HERKESE TERCIT EDERIM COX AMA AMA SAG OL BU OYUNU YARATINIZ ICIN SINIRLENDIMDE HEP BU OYUNU OYNARIM SIZLER VE EKIP ARKADASLARINI COX TESEKURLER 2023-11-15 08:24:25
Yorum Yaz