Komando Oyunu

Bullet Fury 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Komando Oyunu Nasıl Oynanır ?

Komando oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak askerinizi sağa sola ve ileri geri hareket ettiriyorsunuz. Fareyi ekran üzerinde sürükleyerek bakış açınızı değiştiriyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş edip sağ tuşuna tıklayarak ta yakınlaştırma özelliğini açıyorsunuz. "R" ile silahın şarjörüne mermi dolduruyorsunuz. "L" ile silahın nişan bölgesini ekranın ortasına sabitliyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol panelini kullanarak askerinizi hareket ettiriyorsunuz. Mermi butonuna basarak ateş ediyorsunuz. Parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz.

Ekranın üst tarafından enerji miktarınızı yani sağlık durumunuzu, ENEMIES kısmından bölümü tamamlamak için öldürmeniz gereken ve öldürdüğünüz düşman askeri sayısını ve kurşun resminin yanından tüm savaş boyunca kullanacağınız şarjör sayısını ve silahın şarjöründe kalan mermi sayısını takip edebilirsiniz.

Savaşın EASY kolay, NORMAL ve HARD zor olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Her seviyede bölümleri tamamlamak için 90 tane düşman askerini öldürmeniz gerekiyor. Bunun için de toplam 20 tane şarjörünü var ve her şarjör ise yine 20 tane mermi alıyor. Ayrıca düşman askerlerini öldürdükçe askeriniz ekstra özellikler kazanıyor. Bu özellikleri de ACHIEVEMENTS kısmından takip edebilirsiniz.

İlk başta askeriniz düşman bölgesine sızarak yavaş yavaş ilerlemeye başlıyor. Siperlerin arkasında yada evlerin içinde karşılaştığınız düşman askerleriyle karşılıklı çatışmaya giriyorsunuz. Kendinizi düşman mermilerinden koruma için sürekli olarak hareket etmelisiniz yada bir yere saklanmalısınız. Böylece hayatta kalıp komando oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Düşman mermileri size isabet ettiğinde enerjiniz azalıyor. Enerjiniz sıfırlandığında ölüyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Tüm düşman askerlerini öldürdüğünüzde ise bölümü tamamlayıp bir sonraki savaşa geçiş yapıyorsunuz.

Yorumlar
miraç çok güzel oyun arkadaşlar 2020-11-25 09:28:47
savaş daha oynamadım cahiler ...... cahilere selam oyuna devam 2020-06-19 10:30:00
OYUNCU FURKAN oyun çok güzel 2019-05-01 20:11:41
elvir azerbaycanli cok guzel abi 2018-05-13 09:38:47
Yorum Yaz