Kawaii Boyama Oyunu

Kawaii Coloring Book
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kawaii Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kawaii boyama oyunu menü sayfasınnda 12 farklı çizim bulunuyor. Bu çizimlerden istediğinizin üzerine tıklayıp ekranda büyütün. Ekranın alt tarafında farklı renklerde boyalar ve çizgi şeklinde bir ölçek bulunuyor. Çizgi üzerindeki noktayı sağa doğru sürükleyerek ekrandaki resmi büyütebilirsiniz. Bu şekilde en küçük alanları bile renklendirebilirsiniz.

Her bir resim, siyah çizgilerle çizilmiştir ve siyah çizgilerin oluşturduğu kapalı bölgeler birbirinden fayrı bir alan olarak tasarlanmıştır. Önce alt taraflardaki renklerden birinin üzerine tıklayarak o rengi seçin. Sonra renklendireceğiniz alanın üzerine tıklayarak boyama işlemini gerçekleştirin. Resimdeki tüm parçaları bu şekilde farklı renklerle renklendirerek kawaii boyama oyunu oynayın.

Ekranın üst tarafında OKEY, şekil ekleme ve silme butonları bulunuyor. OK butonuna tıklayınca boyama işlemini sonlandırıyorsunuz. ŞEkil ekleme butonuna tıklayınca ekranda açılan pencerede bulunan farklı şekilleri resim üzerine ekliyorsunuz. ÇÖP KOVASI yani silme butonuna tıklayınca da resmi ilk haline geri getiriyorsunuz.

Yorumlar
red nasa İYİ 2020-12-19 22:07:47
ismimi vermek istemiyorum iyi 2020-12-18 12:47:27
BiRİ iyi 2020-12-15 18:25:27
Yorum Yaz