Kawaii Kış Modası Oyunu

My Winter Kawaii Look
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kawaii Kış Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kawaii kış modası oyunu ile soğuk havalarda farklı bir tarz denemek isteyen uzak doğulu 4 kıza makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan her bir kıza ait makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek kawaii kış modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Cute Rosie 10 numara 2023-01-30 09:45:14
yıldız tozu SÜPER 2023-01-25 14:38:26
Yorum Yaz