Kargo Gemisi Oyunu

Cargo Ship
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kargo Gemisi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kargo gemisi oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekranda sürükleyerek aracı kontrol ediyorsunuz. Limanlarda farklı renklerde konteynerler ve yükler bulunuyor. Limanlardaki BUY yazan kare alanlara girerek konteynerleri yüklüyorsunuz. SELL yazan kare alanlara giderek te yükleri boşaltıp para kazanıyorsunuz. Ekranın sağ üst köşesinden kasanızda bulunan para miktarını takip edebilirsiniz.

Paralarınızı kullanarak haritada yeni yerler keşfedip yeni limanlara giriş izni alabilirsiniz. Böylece uçsuz bucaksız denizlerde sürekli dolaşıp hem yükleri alıyorsunuz hemde yükleri limanlara boşaltarak daha çok para kazanıyorsunuz. Okyanusun bazı bölgelerinde karşınıza korsanlar çıkıyor. Korsanların bölgesine yaklaştığınızda aranızda çatışma çıkıyor. Korsanların gemilerini yok ettiğinizde de onları yağmalıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Denizde bulunan fenerleri inşa edebilirsiniz. 

Ayrıca kazandığınız paraları kullanarak UPGRADE kısmından aracınızın uzunluğunu arttırabilirsiniz. Yükleri üst üste iki yada daha çok katlı dizebilirsiniz. Ve son olarak ta aracın hızını arttırabilirsiniz. Böylece daha büyük ve hızlı bir araçla denizlerde taşımacılık yaparak kargo gemisi oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
birisi işte cok guzel 2023-05-21 14:39:17
Yorum Yaz