Kare Kapmaca 2 Oyunu

Dots And Boxes
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kare Kapmaca 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kare kapmaca 2 oyunu menü sayfasındaki PLAYERS kısmından bilgisayara karşı tek kişilik yada yanınızda bulunan gerçek bir kişiye karşı 2 kişilik maç yapma, DIFFICULTY kısmından NORMAL yada HARD "zor" zorluk seviyesini, BOARD kısmından SMALL "küçük", MEDIUM "normal", "LARGE" büyük ve CUSTOM özel alan seçme ayarlarını gerçekleştiriyorsunuz. Ayarlarınızı tamamladıktan sonra PLAY butonuna tıklayarak kare kapmaca 2 oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Küçük alan 8x8, normal alan 9x9, büyük alan 12x12 ve CUSTOM kısmından da alanı siz istediğiniz şekilde ayarlıyorsunuz. Ekran kare alanlardan oluşuyor. Karelerin köşelerinde noktalar bulunuyor. Noktaların arasına fare yada parmağınızla tıklayarak çizgi çiziyorsunuz. Çizgilerle kutu oluşturduğunuzda sayı kazanıyorsunuz. Mavi ve kırmızı renkte olmak üzere 2 takım bulunuyor. Mavi takım sizi kırmızı takım ise rakibinizi temsil ediyor. Ekranın üst tarafında skor tabelası görünüyor. Tüm noktaların etrafındaki çizgiler tamamlandığında maç sonuçlanıyor ve en fazla kutu oluşturan taraf mücadeleyi kazanıyor.

Kutular oluştuğunda içi mavi veya kırmızı renkle boyanıyor. Siz kutu oluşturduğunuzda içi mavi renkle boyanıyor. Rakibiniz kutu oluşturduğunda ise içi kırmızı renkle boyanıyor. Alt taraftaki YENİLE butonuna tıklayarak en baştan aynı bölüme başlayabilirsiniz. 

Maç sırasında rakibinize sayı vermemeye çalışarak çizgiler çizmeye çalışın. Eğer yapacak hamleniz kalmadıysa rakibinize en az sayı verebileceğiniz bir noktaya çizgi çizip rakibinizin hata yapmasını sağlayın. Böylece skor olarak daha üstün gelmeye çalışarak maçı kazanın.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz