Kağıt Dizme Oyunu

Spaces Solitaire
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kağıt Dizme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kağıt dizme oyunu 4 satır ve 14 sütun olmak üzere 56 kareden oluşuyor. İlk başlangıçta her satırda bir tane kare alan boş bırakılmıştır. Boş bırakılan kutulara, kutunun sol tarafında bulunan kartın bir üst sırasındaki kart yerleştiriliyor. Sonra diğer boş kalan kutulara yine sol taraflarındaki kartların bir üst seviyesindeki kartlar yerleştirilerek tüm karları 1'den papaza kadar sıralıyorsunuz.

Açılış sayfasında NORMAL, RANDOM rastgele ve HARD zor olmak üzere 3 farklı seviye bulunuyor. Normal seviyede kartların en sol taraflarındaki kutular boş bırakılmıştır. Zor seviyede kartların en sağ tarafındaki kutular boş bırakılmıştır. Rastgele seçeneğinde ise karışık olarak herhangi 4 tane kutu boş bırakılmıştır.

Tüm kartları sıralamak için ekranın sağ tarafında görünen süre verilmiştir. Süre bitmeden kartları sıralarsanız bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Alt tarafta bulunan kart yeri değiştirme, kartları sağa kaydırma ve ip ucu butonlarını kullanarak kartları daha kısa sürede sıralayarak kağıt dizme oyunu oynamayabilirsiniz. Her seviye ve bölümde zihin ve dikkat becerilerinizi geliştirerek eğlenceli zaman geçirmenizi diliyoruz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz