Kadın Berberi Oyunu

Beauty Salon Girl Hairstyles
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kadın Berberi Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kadın berberi oyunu 3 katlı bir kuaför salonundan oluşuyor. Her katta 2 tane müşteri sırasını bekliyor. Sırası gelen müşteriyi kuaför koltuğuna alarak saç kesme ve şekil verme işlemine başlıyorsunuz.

Ekranın alt tarafındaki masanın üzerinde kullanacağınız kuaför malzemeleri bulunuyor. Bu malzemeleri sırayla kullanarak kızların saçlarına şekil veriyorsunuz. İlk aşamada kızların saçlarını şampuanla yıkayıp havlu veya fön makinesiyle kuruluyorsunuz. Kurulanan saçları tarakla tarayıp şekil veriyorsunuz.

İkinci aşamada kızların saçlarını makas yada traş makinesiyle kısaltıyorsunuz. Yada özel ilaç kullanarak saçları uzatıyorsunuz. Kıvırcık yapma ve düzleştiri makineleri ile kızın saçlarını kıvırcık yada düz yapıyorsunuz. Kızların saçlarını farklı renklerde boyayarak rengini değiştiriyorsunuz. Son olarak ta kızların saçlarına toka takıyorsunuz, boyunlarına kolye ve gözlerine gözlük seçiyorsunuz. Bazı bölümlerde kuaför dükkanına gelen müşterilere kıyafet ve ayakkabı seçiyorsunuz. Kadın berberi oyunu oynarken her bir müşteride farklı bir tarz oluşturarak eğlenceli ve zevkli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
birinci güzel 2022-05-01 12:47:16
Yorum Yaz