Japon Modası Oyunu

Tiktok Divas Japanfashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Japon Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Japon modası oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 tane tiktok prensesine makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prensese ait makyaj yapma ve giysi giydirme butonlarına tıklayarak 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek japon modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
sema mükemmel 2022-06-13 13:12:17
Yorum Yaz