İnek Kurtarma Oyunu

Farmers vs Aliens
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

İnek Kurtarma Oyunu Nasıl Oynanır ?

İnek kurtarma oyunu oynarken fare yada parmağınızla uzaylıların üzerine tıklayarak ateş ediyorsunuz. Çiftlikte otlayan ineği uzaylılar kaçırmak istiyor. Bunun için uzaylılar çiftliğe saldırıp hayvanı uzay aracına almaya çalışıyor. Bu durumun farkına varan çiftçi eline silah alıp uzaylılara ateş ediyor.

Ekranın sol tarafında çiftçi, orta tarafında otlayan hayvan ve sağ tarafında ise uzaylılar bulunuyor. Uzaylılar yürüyerek ve uzay gemisi ile geliyor. Uzaylıların ve geminin üzerine tıklayarak ateş ediyorsunuz. Silahta kalan mermiler de ekranın sol tarafında görünüyor. Mermiler bitince silahın şarjörünün dolması için belli bir süre beklemeniz gerekiyor. 

Uzaylıları öldürdükçe para kazanıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinden topladığınız para miktarını ve çiftliğe saldıran uzaylıların sayı olarak yüzdesini takip edebilirsiniz. Tüm uzaylıları öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Eğer uzaylılar çiftlikten hayvanı kaçırırlarsa yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlayarak inek kurtarma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Kazandığınız paraları kullanarak DAMAGE kısmından silahın etki gücünü ve RELOAD kısmından da şarjörün dolum hızını yükseltebilirsiniz. Ayrıca yeni silahlar satın alarak ta çiftliğinizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz