Mergest Kingdom Oyunu

The Mergest Kingdom
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mergest Kingdom Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mergest kingdom oyunu oynarken doğada bulunan ağaçları ve madenleri, tarım ürünlerini ve aletlerini üçerli eşleştirip birleştirme işlemi yapıyorsunuz. Her birleştirme sonucunda bir üst seviyede yeni ürünler elde ediyorsunuz. Çiftlikler kare alanlardan oluşuyor. Her kare alanda sadece bir ürün bulunuyor. Ürünleri fare yada parmağınızla tutup ekranda sürükleyerek başka bir kare alana taşıyabiliyorsunuz. Aynı üründen üç tanesini yanyana getirip birleştirerek yeni bir ürün elde ediyorsunuz. Her eşleştirme sonucunda puan, para ve elmas kazanıyorsunuz. Puanlarınız belli bir değere ulaştığınızda seviye atlıyorsunuz. Elmas ve paralarınızı kullanarak işçiler çıkartıp yeni aletler satın alabilirsiniz. Bazı eşleştirmeler sonucunda anahtarlar çıkıyor. Bu anahtarları kullanarak yeni arazilerin kilidini açıp the mergest kingdom oyunu oynamaya farklı çiftliklerde devam edebilirsiniz.

Ekranın alt tarafındaki MARKET butonuna tıklayıp tarlada üretilen ürünleri satıp para kazanabilirsiniz. KİTAP butonuna tıklayarak kendinize kral karakterler yaratabilirsiniz. Diğer butona tıklayarak ta ürünleri güç ve parayla değiştokuş yapabilirsiniz. O

Bu uygulama ile ortaçağa uygun şehirler kurabilirsiniz. Her bir şehir yada çiftlik büyük bir kırallığın parçalarını oluşturuyor.

Yorumlar
mustafa kemal oyunu başa almış bi sebebi varmı 2024-02-10 07:06:25
deniz beğendim 2024-02-08 13:50:23
6336 çok iyi 2023-11-04 07:10:16
Yorum Yaz