Honor Of Kings Oyunu

Honor Of Kings Online
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Honor Of Kings Oyunu Nasıl Oynanır ?

Honor of kings oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarıyla askerinizi savaş alanında yönlendiriyorsunuz. Ekranın sağ tarafındaki DMG butonuna tıklayınca kendi ekseninizde dönerek düşmana saldırı yapıyorsunuz. SHIFT tuşuna tıklayarak ışınlanarak ileriye doğru hareket ediyorsunuz. KILIÇ butonuna tıklayarak düşman askerlerine kılıç sallıyorsunuz. ENERJİ butonuna tıkladığınızda reklam izliyorsunuz ve enerji seviyeniz fulleniyor. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek askerinizi hareket ettiriyorsunuz.

Düşman ve sizin takımınız 3'er askerden oluşuyor. Her askerin üst tarafında kalan enerjilerini gösteren bir barem bulunuyor. Enerji baremi sıfırlanan askerler ölüyor ve başlangıç noktasından tekrardan doğarak savaşa devam ediyor. Her iki takımında savunması gereken 3'er tane kulesi bulunuyor. Düşman kulelerine saldırıp yıkmanız gerekiyor. Karşı tarafın tüm kulelerini yıkan takım savaşı kazanıyor. Savaş alanının sağ ve sol tarafında bulunan ejderhaları öldürerek bedeninizi büyütebilirsiniz. Böylece düşman askerlerine daha güçlü saldırılar yaparak honor of kings oyunu oynayabilirsiniz.

Ekranın üst tarafındaki skor tablosunda her iki takımında öldürdüğü asker sayısını takip edebilirsiniz. Ekranın sol tarafındaki haritadan savaş alanını inceleyip kuleleri ve askerlerin konumlarını görebilirsiniz. Sağ üst köşesindeki sıralamadan da her bir askerin öldürdüğü asker sayısını takip edebilirsiniz.

Savaşı kazanıp bölümleri tamamladığınızda ödül olarak para kazanıyorsunuz. Paralarınızı kullanarak askerinizin hız, güç, saldırı yapma gibi özelliklerini geliştirebilir yada daha güçlü askerler satın alabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz