Gala Giysileri Oyunu

Celebrity Gala Prep
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gala Giysileri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gala giysileri oyunu ile sinema gecesi balosuna katılacak 5 prensese makyaj yapıp kıyafet seçiyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 10 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kaş çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prenses kız bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prenses kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 5 kız içinde gerçekleştirerek gala giysileri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Sindirela36 Zar zor açtım ama güzel 2023-04-25 18:06:08
Yorum Yaz