Gala Kıyafetleri Oyunu

Princess Gala Host
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gala Kıyafetleri Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gala kıyafetleri oyunu ile özel bir geceye davetli olan prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasının sol tarafında makyaj yapma ve sağ tarafında ise giydirme butonları bulunuyor.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ ve sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklayıp işaretli bölgeye sürmeniz yeterlidir. Sol alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, takı ve çanta seçerek gala kıyafetleri oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
cemre güzel 2022-05-07 12:59:16
güzel çok güzel bir oyun 2017-09-12 21:01:08
kerim çox gözəl bir oyundur. 2017-01-06 18:12:36
Yorum Yaz